Spotkanie blogowe - Mamy blog-OFF-ują w Łodzi. Wszystkie uczetniczki spotkania.

Oprócz Blogowigilii, w tym miesiącu miałam przyjemność uczestniczyć w innym spotkaniu blogowym – Mamy BlogOFFują w Łodzi. I wszystko wskazuje na to, że na spotkania kameralne dostaję się z rezerwy, w ostatniej chwili. Ma się to szczęście.

Tym razem na spotkanie przybyłam w towarzystwie dwóch blogerek: z Moniką i Magdą. Podróż minęła błyskawicznie i komfortowo. Nim się spostrzegłam, byłyśmy już na miejscu, w SmyKawce – klubokawiarni rodzinnej.

Przywitałam się z organizatorkami wydarzenia: Joasią i Izą, które zapewniły wszystkim uczestniczkom niezapomniane chwile, wrażenia i wyśmienitą zabawę. I te właśnie zabawy integracyjne, byśmy mogły się wszystkie lepiej poznać, powodowały salwy śmiechu, bolące brzuchy i tytuły nagłówków na pierwsze strony Pudelka.

Spotkanie blogerskie - Mamy blog-OFF-ują w Łodzi. Organizatorki spotkania.

Nim jednak doszło do tych uciech, uprzednio ciekawych i przydatnych informacji dostarczyły nam panie:

– dietetyk – o zbilansowanej, pełnowartościowej diecie i ważnej roli, po pozbyciu się kilogramów, stabilizacji wagi, by zapobiec efektu jo-jo. I to wcale nie oznacza, że z diety znikają wcześniej wyłączone produkty. Również o zbawiennym wpływie aktywności fizycznej i opiece dietetyka w procesie odchudzania. Mogłam też dzięki uprzejmości pani z Natur House określić swoje BMI i ilość tkanki tłuszczowej. To jednoznacznie potwierdziło, że Przyszły ma zwidy, widząc wciąż we mnie elfa na łące.

Spotkanie blogerskie - Mamy blog-OFF-ują w Łodzi. Prezentacja dietetyka z Naturhouse Łódź Retkinia. Materiały informacyjne.

– brafiterka – z Szyfoniery opowiedziała o przebiegu rozwoju braffitingu w Polsce, jak mierzyć swoją kibić, by dobrać odpowiedni stanik, zwracając uwagę na kształt biustu, sylwetki, stroju, do którego będzie się go nosić, a nawet wad postawy. O roli brafiterki, być może dla ogółu społeczeństwa nieznaczącej, która jak znakomity chirurg operacji plastycznych sprawia, że kobieta oddycha pełną piersią jak należy.

Spotkanie blogowe - Mamy blog-OFF-ują w Łodzi. Prezentacja brafiterki ze sklepu Szyfoniera.

Powiem wam, że każdy wyjazd na spotkanie blogerskie coś ciekawego i nowego w moje życie wnosi. Czasami jest to wiedza, czasami niezapomniane wrażenia, a czasami wartościowe znajomości. Zawsze wyduszam z tych wojaży coś pozytywnego dla siebie.

O nasze samopoczucie zadbały nie tylko organizatorki, ale również sponsorzy:

Monello

Spotkanie blogowe - Mamy Blog-OFF-ują w Łodzi. Sponsor spotkania Monello. Komin i czapka dla dziewczynki w pudrowym różu. Autor zdjęcia Bambosza.

Wydawnictwo Babaryba

Spotkanie blogowe Mamy blog-OFFują w Łodzi. Sponsor spotkania Wydawnictwo Babaryba. Książki Wydawnictwa Babaryba. Autor zdjęcia Bambosza.

Wola

Spotkanie blogowe - Mamy blog-OFF-ują w Łodzi. Sponsor spotkania firma Wola. Białe rajstopki z kawiatuszkami dla dziewczynki oraz w delikatne paski skarpetki. Autor zdjęć Bambosza.

Oillan

Spotkanie blogowe - Mamy blog-OFF-ują w Łodzi. Sponsor spotkania firma Oillan. Zestaw kosmetyków. Autor zdjęcia Bambosza.

Drogerie Natura –  Sensique.

Spotkanie blogowe - Mamy blog-OFF-ują w Łodzi. Sponsor spotkania - Drogeria Natura. Kosmetyki Kobo. Autor zdjęcia Bambosza.

Cynamon Catering Dietetyczny

Catering Lily On Diet

Słodka Stacja

Bardzo dziękuję za upominki, a najbardziej wszystkim za wsparcie licytacji na rzecz  Zosi Wieloch. Dzięki darczyńcom i osobom licytującym udało się zebrać piękną sumę – 967 zł.

Darczyńcy: Wydawnictwo Zakamarki, Sangotrade, Grovia, Whisbear Szumiący Miś, NogiStonogi, Słodka Stacja, Monello.

Mam nadzieję, że kolejne spotkania, na jakie w przyszłości będę miała przyjemność bywać, będą równie owocne i że każdemu będzie przyświecać cel charytatywny.

Plakat wydarzenia Mamy blog-OFFują w Łodzi: organizatorki, patroni medialni, goście eventu.Plakat wydarzenia Mamy blog-OFFują w Łodzi. Sponsorzy wydarzenia.

Zdjęcia ze spotkania są autorstwa Doroty Rojek i organizatorki Joasi.