Share Week 2018 - Blogi, które polecam

Trwa kolejna edycja Share Week, którą organizuje Andrzej Tucholski. To akcja, w której blogerzy polecają innych blogerów. Podoba mi się w tym przedsięwzięciu to, że z czystym sercem, mogę zgłosić osoby, które na mnie zrobiły największe wrażenie. Z przyjemnością odwiedzam tych twórców i śledzę ich poczynania na Facebooku. Stworzone przez nich miejsca są dla mnie odskocznią, wytchnieniem, inspiracją. Doceniam ich ciężką pracę. Bardzo im kibicuję. I czuję w trzewiach, że nieźle namieszają, pozytywnie, w blogosferze.

Jakże fajnie mieć frajdę z poczucia, że ktoś będzie się unosił kilka metrów nad ziemią.

Panie i Panowie!! Oto one!

SANDRYNKA -HAND MADE

Uwielbiam do niej zaglądać. Jej kreatywność urządzania domu, pomysły DIY, łatwość przerabiania nawet najmniejszego drobiazgu, w którym nie widzę potencjału, mnie zdumiewa. Jej wyobraźnia i zapał tworzenia zdaje się nie mieć końca. Wyrzynarką, szlifierką, wkrętarką, pędzlami szafuje tak, jak kowboj rewolwerami na Dzikim Zachodzie. Jak ja jej zazdroszczę tej umiejętności! I tych wnętrz! Wysmakowanych, gustownych, o których marzę, a których nijak nie mogę wyobrazić w jednej przestrzeni z wszechobecnym rzeczami Bulby.

U Sandrynki oprócz pięknych wnętrz znajdziecie dużo ciepła, serdeczności, życzliwości, wiele dobra i celnych refleksji. A sandrynkowego ducha możecie też mieć namacalnie w domu, kupując rzeczy w jej internetowym sklepie.

 

SIMPLE.DANCER’S LIFE

To kolejna inspirująca kobieta, która jest baletnicą! Na jej blogu zobaczycie od kulis pracę baletnicy Polskiego Baletu Narodowego, zachwycicie się pięknymi wnętrzami Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, sprawdzicie, czy istnieje rywalizacja wśród tancerzy, którą przedstawił Aronofsky w filmie „Czarny Łabędź”, poznacie bliżej spektakle, do których się przygotowuje Aneta. Ale tancerz nie żyje tylko pracą. By się dowiedzieć, czym zajmuje się po godzinach, musicie zajrzeć na jej bloga.

Simple.Dancer’s Life to wysublimowane, piękne miejsce, dostępne dla każdego. Mieszkając gdzieś daleko, ma się dzięki niej balet na wyciągnięcie ręki. Autorka ujmuje i zaraża uśmiechem, pozytywną energią, a widząc jak na każdym polu się rozwija, motywuje do własnego rozwoju. I oczywiście największą jej fanką jest Bulba. W sumie to ona odkryła tego bloga, gdy wyszukiwałam dla niej zdjęcia baletnicy w internecie.

MAVELO

To kolejne wspaniałe miejsce, które tworzy.. kobieta! Autorka bloga jest grafikiem i prace, które udostępnia swoim czytelnikom, ratują mój image. Odpalam drukarkę i mojemu dziecku jawię się jako najkreatywniejsza mama pod słońcem. Nawet nie wiecie, jakie cuda można stworzyć z papieru w formacie A4! Znajdziecie też tutaj wiele ciekawych pomysłów DIY, metamorfoz, których efekt wbija człowieka w ziemię. Bo czy fotel można pomalować farbą? Jasne, że tak!

Poza tym blog Weroniki działa na mnie kojąco. Ta wszędobylska biel, której brakuje mi we własnej przestrzeni jest moim lekiem na zbolałe oczy. Po prostu patrzę w motyw bloga i odpływam. A skromność autorki mnie zachwyca, rozczula. Cieszę się, że na tej ziemi są jeszcze takie osoby.

Myślę, że podobnie jak ja, zauroczycie się wyżej wymienionymi miejscami. Każde z tych miejsc jest wyjątkowe.

Uzależnicie się. Gwarantuję.