10 zachowań mężczyzny, które doprowadzają kobietę do szału.

Związek to wzajemna akceptacja i kompromisy. Jednak mężczyzna i kobieta to dwa różne światy. To zderzenie się Marsa z Wenus. Są pewne zachowania ze strony mężczyzn, które działają na kobietę jak przysłowiowa płachta na byka. I nie ważne jak bardzo jest spokojna, opanowana, wyrozumiała i tolerancyjna to i tak takie zachowanie prędzej czy później doprowadzi ją do szału. Nawet najbardziej wyrozumiała partnerka nie będzie obojętna na takie zachowania. Jeżeli chcesz uniknąć zgrzytów w związku to unikaj tych rzeczy jak ognia.

10 zachowań mężczyzny, które doprowadzają kobietę do szału.

Nieopuszczona deska w toalecie. To problem prawie każdego związku. Dla kobiety normalnym zjawiskiem jest toaleta z opuszczoną deską. Jeżeli jednak zobaczy deskę w górze to komentarz gwarantowany ( oby tylko komentarz). W wielu związkach poważniejsze kłótnie zaczynają się właśnie od deski toaletowej. Aż trudno w to uwierzyć, że taki drobiazg może być przyczyną konfliktów i nieporozumień. Dlatego warto, aby mężczyzna wyrobił u siebie nawyk spuszczania deski po skorzystaniu z toalety. Na pewno przyniesie mu to korzyści w związkach damsko – męskich.

Porozrzucane ubrania. Każdy facet przynajmniej raz w życiu usłyszał od swojej kobiety : “gdzie ściągnie tam położy”. Żadna kobieta nie będzie zachwycona jak koło łóżka będą walały się brudne skarpetki, a koło prysznica gacie lub inne części garderoby męskiej. W końcu po coś jest taka rzecz jak kosz na bieliznę, do którego wystarczy wrzucić brudne ubrania. Ta czynność zaoszczędzi kobiecie sprzątania brudnej bielizny oraz denerwowania się.

Nieumyty zlew w łazience. Kiedy kobieta wchodzi do łazienki i widzi że na zlewie i obok są zacieki po paście do zębów lub piance do golenia a lustro nad umywalką całe zkropkowane to ręce jej opadają. Jeszcze jak resztki męskiego zarostu są widoczne na białej umywalce to kłótnia gwarantowana.

Odkręcona tubka z pastą.. Nikt nie lubi kiedy pasta zaschnie. Wystarczy tylko zakręcić tubkę nakrętką, aby temu zapobiec – czas trwania takiej czynności to około 2 sekundy. Wystarczy poświęcić tak niewiele czasu, aby nie narazić się swojej kobiecie.

Tekst: ” bo moja mama robi to tak …”. Taki tekst z ust mężczyzny potrafi wyprowadzić z równowagi nawet najspokojniejszą kobietę, zwłaszcza jeżeli pada bardzo często. Nie krytykuj , nie uświadamiaj jej, że Twoja matka robi coś lepiej, bo to na pewno dobrze się dla waszego związku nie skończy.

Tekst: “Kochanie, gdzie to jest bo nie mogę znaleźć?”. Zazwyczaj taki tekst kończy się tym, że kobieta sama pójdzie i znajdzie potrzebną rzecz. Potrafi to ją zirytować, bo przecież to nic skomplikowanego podać np. korkociąg do wina, który od zawsze leży w tej samej szufladzie. Po prostu kobieta nigdy nie zrozumie, że mężczyzna bez szczegółowej mapy to nic nie znajdzie nawet we własnym mieszkaniu.

Nie wymieniona rolka papieru. Ten błahy powód jest bardzo często przyczyną niejednej kłótni między partnerami. Nie ma nic bardziej denerwującego niż widok pustej rolki po papierze. Wymiana nie jest skomplikowaną czynnością. Wystarczy zajrzeć zazwyczaj do szafki i założyć nową rolkę. Niby proste, a jednak tak trudne do wyegzekwowania. Ten nawy rzadko, któremu Panu wchodzi w krew.

Oglądanie się za innymi kobietami.. Takie zachowanie mężczyzny doprowadzi do szału każdą kobietę. Nie ma nic gorszego dla partnerki jak wzrok jej faceta podążający za inną. Od razu facet zobaczy reakcję zniesmaczonej kobiety. I oby tylko zobaczył, a nie poczuł. Każda kobieta chce być całym światem dla swojego mężczyzny i na pewno nie będzie zadowolona, kiedy on będzie oglądał się za innymi.

Kuchenny nieład. Który z Panów nie miał sytuacji, żeby kobieta nie wypomniała mu, że w kuchni po sobie nie posprzątał? Chyba nie ma takiego. Mężczyzną bardzo często zdarza się przygotować na szybko posiłek ( zazwyczaj kanapki) i wrócić szybko do oglądania np. meczu czy filmu. A na kuchennym blacie pozostawić produkty spożywcze , nóż i okruchy. Lub po prostu kiedy już mężczyzna weźmie się za gotowanie to kuchnia wygląda jak pole bitwy. Wszystkie produkty na blatach tak, że nie ma miejsca żeby coś już tam położyć, a po zakończonym dziele sterta naczyń w zlewie. Taki widok sprawia, że kobiecie po prostu ręce opadają.

Kapsel z butelki. To, że mężczyźni nie umieją sprzątnąć za sobą kapsli jak wypiją piwo to chyba już tradycja. Piwo wypite, butelka odniesiona, a kapsel dalej gdzie leżał tam leży. To taki mały szczegół, a potrafi bardzo zirytować kobietę. Dlatego pamiętajcie, że butelka z piwa ma także kapsel. Sprzątamy nie tylko pustą butelkę, ale także tą małą metalową zatyczkę i na pewno kobiety będą miały mniej powodów do złości.

Jak widać jest wiele zachowań u mężczyzn, które działają na kobiety bardzo drażniąco. To tylko kilka takich najbardziej znanych z nich. Niby błahostki, które na pozór mogłyby się wydawać mało istotne, ale w rzeczywistości portafią wywołać niezłą awanturę. Panowie musicie zacząć słuchać co mówi do was wasza kobieta, to na pewno będziecie wiedzieć wtedy co ją drażni i co zmienić w swoim zachowaniu, aby uniknąć sporów.. Pamiętajmy, że nie ma ludzi idealnych. Kobiety także potafią swoim zachowaniem doprowadzić swojego partnera do szału. Związek to nieustanny kompromis i praca nad sobą, aby jak najmniej było napiętych sytuacji. Jednak pamiętajmy, że ideałów nie ma i podejdźmy do niektórych irytujących zachowań partnera z przymrużeniem oka.